Sık sık montessori yatak fiyat uyku düzeni hakkında e-postalar ve sorular alıyorum, bu yüzden sonunda Montessori yer yatağı deneyimimiz hakkında tam bir yazıyı paylaşacağımı düşündüm… ne, neden, ne zaman ve nasıl. Yer yatağı, tam olarak seslendirildiği gibidir… Yerdeki yatak. Kültürümüzdeki pek çok insana çok tuhaf geliyor ama dünyanın diğer yerlerinde tamamen normal. Yer yatağı fikri, çocukların çevrelerini keşfetmelerine ve öğrenmelerine izin veren Montessori ilkelerine dayanmaktadır. Bu nedenle, Fern’in odası her zaman ona yönelik ve gelişim aşaması için tamamen güvenli bir şekilde düzenlenmiştir.

montessori yatak fiyat iki ila üç aylıkken yer yatağında başlattık. Ondan önce yatağı paylaşıyorduk ve fikri sevdiğim kadar, sıfır uyuyordum ve başa çıkamıyordum.

Garip pozisyonlarda uyumaktan dolayı çok fazla ağrı ve sızı vardı ve Fern, sütümün kokusunu alabildiği için durmaksızın emzirmek istedi. Bizim için işe yaramadı. Bu aşamada, belli ki hareketli değildi ve geceleri hala kundaklanıyordu, bu yüzden dürüst olmak gerekirse, henüz tam olarak ayağa kalkıp kendi başına keşfe çıkmayacağı için bu onun beşikte olmasından çok farklı değildi. Kurulumumuz, yuvarlanmayı önlemek için odanın bir köşesine koyduğumuz bir beşik şiltesiydi ve yatağın açık tarafında  şilte uzunluğuna kadar bir havuz erişte kestik ve bir bariyer oluşturmak için beşik çarşafının altına yapıştırdık. .

Bunlari da Sevebilirsiniz

1 Yorum

Bir cevap yazın